Rekordlétszám a csabai Olimpicin

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

TÖRPICI:

 

Lányok:        5. Bencsik Anna

                     11. Oláh Lili

                     14. Hricz Lilla

                     19. Nagy Anna

                     29. Kovács Emese   

                   

 Fiúk:            2. Paulik Tamás

                     11. Krnács Tamás

                     28. Paronai Márk

                     41. Tusjak Dominik

 

GYERMEK:

 

 Lányok:     29. Krnács Anna

                      39. Carcangiu Kitti

                      40. Pakai Patricia

                      52. Szedlacsek Boglárka

 

Fiúk:             3. Tusjak Adrián

                       3. Szabó Bence

                       5. Keszthelyi Zsombor

                     15. Szarka Barnabás

                     17. Andrási Norbert

                     28. Baracsi László

                     64. Barabás László

                     77. Gábor János

 

ÚJONC:

        

Lányok:        3. Dékány Kinga

                      71. Krnács Anna

                      73. Carcangiu Kitti

                      75. Papp Zsófia

 

Fiúk:              7. Keszthelyi Zsombor

                      10. Abu Jubere Arkan

                      19. Nagy Ádám

                      27. Tusjak Adrián

                      31. Andrási Norbert

                      44. Baracsi László

                     

SERDÜLŐ:

 

Lányok:          5. Petri Renáta

                         8. Kazár Dóra

                       17. Csiaki Dorottya

Arany Bük

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

Törpicik:    

Lányok:        5. OLÁH Lili

          18. NAGY Anna 

                   19.  HRICZ Lilla

 

Fiúk:           7. KRNÁCS Tamás

                    9. PAULIK Tamás

                  12. TUSJAK Dominik

                  15. PARONAI Márk

 

Gyermek korosztály:

Lányok:     22. KRNÁCS Anna

                   

Fiúk:           1. KESZTHELYI Zsombor

                    8. SZABÓ Bence

                    9. TUSJAK Adrián

                  35. BARACSI László

                  

Újoncok:

Lányok:       1. DÉKÁNY Kinga

                   34. KRNÁCS Anna

           

Fiúk:           8. KESZTHELYI Zsombor

     9. SAEED ABU JUBERE Arkan 

 

Serdülők:

Lányok:       3. PETRI Renáta 

                  10. KAZÁR Dóra              

                  19. CSIAKI Dorka

VI. Békés Megyei Törpi Körverseny- 4. forduló

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Eredmények:

LEÁNY:

 

1.     BENCSIK Anna

2.     HRICZ Lilla

3.     OLÁH Lili

 

 

FIÚ:

1.    TUSKA Tibor

2.    VAJGEL Pál

3.     PARONAI Márk

További helyezések itt

 

Vidékbajnokság- Szolnok

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Törpicik:    

Lányok:        I. HRICZ Lilla

         III. OLÁH Lili

                    V. BENCSIK Anna

                   VI. NAGY Anna

                  VII. KOVÁCS Emese

I. Csapat(HRICZ, OLÁH, BENCSIK, NAGY, KOVÁCS)  

 

Fiúk:              I. PAULIK Tamás

                      II. KRNÁCSTamás

                     IV. PARONAI Márk

                    VII. TUSJAK Dominik

                   VIII. KOVÁCS Bálint 

I. Csapat (PAULIK, KRNÁCS, PARONAI, TUSJAK)

 

Gyermek korosztály:

Lányok:        III. KRNÁCS Anna

                    VII. PAKAI Patricia

                    XII. CARCANGIU Kitti

                    XV. SZEDLACSEK Boglárka

                     IV. Csapat (KRNÁCS, PAKAI, CARCANGIU, SZEDLACSEK)

 

Fiúk:             I. KESZTHELYI Zsombor

                 VIII. SZABÓ Bence

                   IX. TUSJAK Adrián

                  XII. BARACSI László

                  XV. ANDRÁSI Norbert

                 XXI. SZARKA Barnabás

           I. „A” Csapat (KESZTHELYI, TUSJAK , SZABÓ)

        III. „B” Csapat (SZARKA, ANDRÁSI, BARACSI)

 

Újoncok:

Lányok:       I. DÉKÁNY Kinga

               VIII. KRNÁCS Anna

             XXII. KUTICS Alexandra

                    I. Csapat (DÉKÁNY, KRNÁCS, KUTICS)

 

Fiúk:          I. KESZTHELYI Zsombor

III.  SAEED ABU JUBERE Arkan

 

Serdülők:

Lányok:    I. DÉKÁNY Kinga

               III. PETRI Renáta

                V. KAZÁR Dóra              

               III. Csapat (PETRI, KAZÁR, DÉKÁNY)

Újra tőr bajnokság Békéscsabán

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

           Bambi fiú tőr:

1.     LENKEFI Soma AVA

2.     BÁNKI Máté AVA

3.     HOROSTYÁK Róbert AVA

3.  TÓTH Marcell AVA

          Gyermek leány tőr:                                            Gyermek fiú tőr:

1. KALDENEKKER Anna AVA                         1. PAPP Máté GYSE

2. SZATMÁRI Anna AVA                                    2. HORVÁTH Soma GYSE

3. ZAHORÁN Virág AVA                                     3. SZABÓ Balázs AVA

3. KLÁRA Zita AVA                                               3. GULYÁS Mihály AVA

   Bővebben

Támogatók