Aranyos, ezüstös idényzárás (kezdés)

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

ORV kadét női párbajtőr (70 vívó):

   1. Petri Renáta

11. Dékány Kinga

11. Kazár Dóra

27. Csiaki Dorottya

ORV kadét férfi párbajtőr (98 vívó):

61. Saeed Abu Jubere Arkan

Junior női párbajtőr (61 vívó):

   2. Dékány Kinga

   8. Csiaki Dorottya

   9. Petri Renáta

21. Kazár Dóra

22. Balog Alexandra

29. Keszthelyi Zorka

Junior férfi párbajtőr (85 vívó):

55. Mecskó Máté

69. Saeed Abu Jubere Arkan

Felnőtt előválogató

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

I. nap:

Női párbajtőr (79 vívó):

   5. Bohus Réka

14. Kazár Dóra

27. Csiaki Dorottya

38. Balog Alexandra

42. Petri Renáta

58. Dékány Kinga

71. Keszthelyi Zorka

II. nap:

Női párbajtőr(73 vívó):

   8. Csiaki Dorottya

10. Balog Alexandra

22. Bohus Réka

26. Kazár Dóra

37. Petri Renáta

39. Dékány Kinga

65. Keszthelyi Zorka

Érmek a Diákolimpiáról

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

II. korcsoport:

 

Lányok (34 vívó):

 

   1. OLÁH Lili (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

  11. KREMZER Amira (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

Fiúk (37 vívó):

 

              1.     KRNÁCS Tamás (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

13. PARONAI Márk (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

17. APÁTI Bálint (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

19. LISCHKA Áron (Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk.)

 

20. PAVLÓ Ádám (Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk.)

 

29. CASTILLO-Weigert Javier (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

37. TÉCSY Gyula (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

Fiú csapat(5 csapat):

        2. Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium (APÁTI Bálint, KRNÁCS Tamás, TÉCSY Gyula)

 

III. korcsoport:

Lányok (32 vívó):

 

      23. NAGY Anna (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

      24. SZEDLACSEK Boglárka (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

Fiúk (51 vívó):

 

   3.BARACSILászló (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

46. ZLOVSZKI Bence (Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk.)

 

50. SZABÓ Ádám (Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk.)

 

IV. korcsoport:

 

Lányok (60 vívó):

 

     35. NAGY Éva (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

     37. LENKEFI Sára (Petőfi Utcai Ált. Isk.)

 

     38. CARCANGIU Kitti (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

     38. PAPP Zsófia (Belvárosi Gimnázium)

 

     41. ANGYAL Nóra (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

     49. KRNÁCS Anna (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

     57. VÁMOS Panna (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

Lány csapat(5 csapat):

        3. Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium (ANGYAL Nóra, KRNÁCS Anna, VÁMOS Panna, NAGY Éva)

 

 

Fiúk (60 vívó):

 

       3. SAEED Abu Jubere Arkan (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

V. korcsoport:

 

Lányok (45 vívó):

 

     31. CARCANGIU Kitti (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

Fiúk (39 vívó):

 

    19. MECSKÓ Máté (Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola)

 

    24. KOVÁCS Gergő (Jankay Tibor Ált. Isk.)

 

VI. korcsoport:

 

Lányok (21 vívó):

 

      3. KAZÁR Dóra (Szeberényi Gusztáv Adolf Gimnázium)

 

      8. BALOG Alexandra (Harruckern Szakközépiskola)

 

 

 

 

Bronz szombat, arany vasárnap

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

Törpici lányok (54 versenyző):

10. Oláh Lili

18. Kremzer Amira

23. Harangozó Liza

53. Brachna Emma

Törpici fiúk(66 versenyző):

  5. Krnács Tamás

24. Lischka Áron

27. Apáti Bálint

31. Castillo-Weigert Javirier

42. Paronai Márk

47. Hrabovszki Bálint

49. Balassa Zalán

51. Pavló Ádám

52. Hergott Edvin

54. Kőszegi András

57. Fodré Dávid

62. Uhrin Ákos

63. Papp Kristóf

64. Szabó Dávid

65. Uhrin László

Gyerek lányok (66 versenyző):

47. Szedlacsek Boglárka

52. Nagy Anna

58. Gráczik Rita

59. Ottlakán Flóra

63. Gémes Zsófia

66. Hergott Lilla

Gyerek fiúk(98 versenyző):

10. Baracsi László

82. Gábor János

98. Szabó Ádám

Újonc lányok (66 versenyző):

39. Krnács Anna

43. Carcangiu Kitti

Újonc fiúk (93 versenyző):

  3. Keszthelyi Zsombor

77. Baracsi László

Serdülő lányok (79 versenyző):

  1.Dékány Kinga

38. Krnács Anna

56. Lenkefi Sára

68. Angyal Nóra

71. Papp Zsófia

76. Vámos Panna

Serdülő fiúk (87 versenyző):

13. Abu Jubere Arkan

14. Nagy Ádám

38. Keszthelyi Zsombor

Olimpicis örömök a Vasasban

IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

 

Törpici leány párbajtőr(58 vívó):

   5. Oláh Lili

22. Kremzer Amira

Törpici fiú párbajtőr(65 vívó):

16. Paronai Márk

19. Krnács Tamás

Gyermek leány párbajtőr(77 vívó):

62. Nagy Anna

Gyermek fiú párbajtőr(99 vívó):

   3. Baracsi László

Újonc leány párbajtőr(95 vívó):
51. Carcangiu Kitti

73. Krnács Anna

Újonc fiú párbajtőr(99 vívó):

   3. Keszthelyi Zsombor

Serdülő leány párbajtőr (74 vívó):

   1.Dékány Kinga

59. Papp Zsófia

63. Carcangiu Kitti

74. Angyal Nóra

Serdülő fiú párbajtőr (91 vívó):

   3.Keszthelyi Zsombor

12. Nagy Ádám

27. Abu Jubere Arkan

Támogatók